kontakt
strefa widza

Regulamin serwisu

Copyrights

Właścicielem praw do reprodukcji publikowanych w serwisie jest prof. Krzysztof Kiwerski. Wszystkie reprodukcje prac jego autorstwai zamieszczone na tej stronie stanowią przedmiot prawa autorskiego i sa prawnie chronione. Powielanie, przekazywanie oraz publikacja lub inne wykorzystanie całości lub części publikowanych w serwisie materiałów bez zgody autora jest zabronione.  Reprodukcje prac, tytuły, teksty które pojawiają się na tej stronie nie mogą być wykorzystywane w żadnej formie reklamy, promocji, komercyjnej i niekomercyjnej publikacji bez uprzedniej pisemnej zgody autora.  


Publikowanie zawartości serwisu kiwerski.com

Autor udziela zgody na wykorzystanie zawartych na stronie materiałów w pracach o charakterze dydaktycznym lub naukowym, udostępnianych w formie linków za pośrednictwem narzędzi dostępnych w serwisie kiwerski.com ( funkcja: "dodaj link do" lub linkowanie stron ).

 

Kto to jest użytkownik serwisu

Użytkownik serwisu to osoba, która założyła konto w serwisie kiwerski.com

 

Co to jest konto użytkownika i jakie daje możliwości?

Konto użytkownika powstaje po zarejestrowaniu się w serwisie kiwerski.com,  poprzez użycie formularza rejestracyjnego "rejestracja",  dostępnego w dolnym menu serwisu kiwerski.com. Użytkownik w ramach posiadanego konta uzyskuje dostęp do:

  1. swoich danych osobowych w swoim profilu znajdującym się na zabezpieczonej podstronie "mój profil" 
  2. przeglądania wszystkich utworzonych przez siebie list z pracami artysty w  "Moje ulubione" które zostały wysłane do artysty. 
  3. treści udostępnianych tylko dla użytkowników.

 

Co to jest lista ulubionych prac i opcja dodawania do listy?

  1. Lista ulubionych jest zbiorem reprodukcji dzieł Krzysztofa Kiwerskiego, który powstaje w wyniku wyboru wybranej reprodukcji pracy artysty tj. kliknięciu przycisku "dodaj do ulubionych" umieszczonego pod reprodukcją i wysłania jej do artysty. 
  2. Zbiór ulubionych prac wyświetla się w formie listy po ich dodaniu. Lista ta umożliwia zebranie zestawu wskazanych reprodukcji w obrębie serwisu kiwerski.com. Np. w celu uzyskania informacji na ich temat pod kątem wyboru zestawu prac, które interesują użytkownika lub zakupu, organizacji wystawy lub zdobyciu ikonografii do opracowań naukowych dotyczących twórczości artysty.
  3. "Lista ulubionych" w serwisie kiwerski.com zapisywana na koncie użytkownika. Ilość list jest nielimitowana, a użytkownik może łatwo wrócić do zapisanych list nawet po dłuższym czasie.

 

Respektowanie praw autorskich.

Użytkownik zakładający konto w serwisie kiwerski.com nie uzyskuje żadnych praw majątkowych, autorskich , pokrewnych do zamieszczonych w serwisie reprodukcji prac Krzysztofa Kiwerskiego. Publikacja prac ma charakter dokumentacyjno-dydaktyczny i nie stanowi oferty handlowej.

Uzytkownik nie może rozpowszechniać zamieszczonych w serwisie materiałów np. poprzez kopiowanie ich do innych serwisów internetowych, publiczne odtwarzanie i rozpowszechnianie kopii plików, uzyskiwanie jakiejkolwiek korzyści materialnej z ich publikacji.
Użytkownik może udostępniać wybrane materiały wykorzystując mechanizmy zawarte w serwisie:

  1. udostępniać linki korzystając z opcji "udostępnij na" 
  2. używać linków do zawartości serwisu zgromadzonej na kiwerski.com.
Copyright © 2024 Krzysztof Kiwerski. Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered by QUICK.CMS